Vi använder cookies för att ge dig som besökare en så bra upplevelse som möjligt av Svedala webbplats. Genom fortsatt användande av Svedalas tjänster godkänner du till att vi använder cookies. Läs mer om cookies.

Jag godkänner
Hoppa till huvudinnehållet Till startsidan

Porträtt på tjänstemän

Kontakt

Nina Gilljam
Kommunikationschef
040-626 83 94
nina.gilljam@svedala.se
Linda Holst
Kommunikatör
040-626 82 93
linda.holst@svedala.se

Här är bilder du kan ladda ner av våra chefer i kommunledningsgruppen. Du får använda bilderna fritt i enlighet med god publicistisk sed. Du får inte sälja bilderna vidare eller använda i kommersiella sammanhang. Vid publicering, ange att bilderna är från "Fotograf Pia Larsson".

Johan Lundgren
Tf kommundirektör (kommunchef)
040-626 81 93
johan.lundgren@svedala.se

Ladda hem högupplöst bild i jpeg-format av Johan Lundgren

Fredrik Aksell
Utbildningschef (Skolchef)
040-626 87 71
fredrik.aksell@svedala.se

Ladda hem högupplöst bild i jpeg-format av Fredrik Aksell

Fredrik Löfqvist
Teknisk chef
040-626 81 97
fredrik.lofqvist@svedala.se 

Ladda hem bild, högupplöst JPEG-format, av Fredrik Löfqvist

 

Leena Berlin Hallrup
Socialchef
Telefon 040-626 81 63
E-post leena.berlinhallrup@svedala.se

Ladda hem högupplöst bild i jpeg-format av Leena Berlin-Hallrup

 

Luisa Hansson
Ekonomichef (Finanschef)
040-626 83 17
luisa.hansson@svedala.se

Ladda hem högupplöst bild i jpeg-format av Luisa Hansson

Nina Gilljam
Kommunikationschef (Informationschef)
040-626 83 94
nina.gilljam@svedala.se

Ladda hem högupplöst bild i jpeg-format av Nina Gilljam

Annika Borg
HR-chef (Personalchef)
040-626 81 14
annika.borg@svedala.se

Ladda hem högupplöst bild i jpeg-format av Annika Borg

Publicerad 2016-05-11 kl 17:13
Sidansvarig: Linda Holst
Uppdaterad 2019-04-01 kl 00:12